- Reklama -

TH!S pokřtili svou novou desku …and this is our SH!T v pražském podzemním sále DUP39, pro který to byla koncertní premiéra. Kmotry desky byli samotní návštěvníci koncertu a křtilo se opravdu poctivě.

Nová deska je vlastně pokračováním desky první We are TH!S… Na obalu CD spolupracovala Veronika Šiklová a Michal Holík. Společně s kapelou vytvořili promyšlený booklet. Přebal se jednoduchou fintou pojí s bookletem prvního CD, díky čemuž vzniká dvojalbum We are TH!S a …and this is our SH!T.

TH!S si získávají posluchače koncertováním po klubech, ale také hraním na velkých pódiích. Za zmínku stojí předskakování skotským Franz Ferdinand, nebo vystoupení na Colours of Ostrava a pražském festivalu Metronome.

Hrají poctivý rock, a i když to není zrovna mainstream, své posluchače si dobrá muzika najde. To dokázal i slušně zaplněný sál v DUP39.

Během koncertu zazněly skladby z první i druhé desky. Nechyběly pecky jako Dance, L (LEMMY), nebo pomalejší Save Me. Koncert kapela zakončila premiérou nového klipu Wooden She, který natočila právě v podzemních prostorech DUP39.

 

Koncert TH!S @ DUP 39, Praha