Páteční a sobotní noc v pražském O2 Universu patřily vyprodané zimní edici největšího drum & bassového festivalu na světě, akci Let It Roll Winter 2024. Na každý z večerů si tak našlo cestu více než 4000 fanoušků tohoto žánru elektronické taneční hudby.

Jednalo se o premiérovou návštěvu Let It Rollu právě v této skvěle technologicky vybavené a moderní koncertní hale, a oběma stranám tato spolupráce slušela. Díky prostorovým možnostem O2 Universa mohl Let It Roll Winter 2024 nabídnout své dosud největší pódium v historii halových akcí, závěsnou dekoraci v podobě obřího reaktoru, který napájí město robotů. Jejich pouť vesmírem tvoří základní stavební kámen festivalového příběhu, který se i letos dočkal svého pokračování.

Kromě předních hvězd světové žánrové scény v čele se jmény jako Andy C nebo Sub Focus zářily po oba večery i vizualizace z dílny Marka Bančeje a jeho týmu, světelnou show dirigoval Ondřej Bylok. Jedním z tradičních vrcholů festivalu byla i tzv. Opening Ceremony, která proběhla během pátečního večera.