Pověste si na stěnu limitovaný tisk od českých umělců a dodejte svému domovu špetku originality. Díla z nabídky 100ks.cz vybraná odborným kurátorem představují to nejzajímavější ze současného českého výtvarného umění, navíc za dostupnou cenu.

Pořídit si domů kousek umění nikdy nebylo jednodušší. Stačí si prohlédnout nabídku pečlivě sestavenou špičkovými kurátory a rozřazenou do tematických sérií a vybrat si dílo, které vás oslovuje. Můžete se také rozhodnout, zda si chcete limitovaný tisk v muzejní kvalitě nechat zaslat v tubusu, nebo zarámovaný. Jaké tisky ladí s vaším domovem i s podzimem?

Dívka a její stín

Tisk Bez názvu I je podobiznou mladé dívky shlížející na vlastní stín. Abstraktní zlatobílé pozadí ponechává prostor představivosti diváků, v jemně melancholické atmosféře se odráží i nevyhnutelnost plynutí času. Na to, abyste ocenili krásu a subtilní atmosféru díla Jonáše Czesaného, nemusíte být odborníci na umění.

Podzimní nebe a svěží abstrakce

Umělecký tisk s názvem Dancing blue je dílem mladého českého výtvarníka Jana Soumara. Pohled do volné krajiny s abstraktním prvkem v popředí a zářivě modrým nebem v pozadí připomíná slunečné a větrné podzimní dny. Nebojte se umění a přidejte do svého interiéru špetku inovativního mladého přístupu. Uvidíte, že barevný tisk bude přitahovat váš pohled znovu a znovu.

Romantika podzimní přírody

Introvertní a zasmušilý projev Ondřeje Malečka vyjadřuje cit pro detail a lyriku. V jeho obrazech můžete najít téměř pohádkový svět a můžete si být jistí, že se vám pohled na detailně propracované listy a rostliny jen tak neokouká.

Noční město

Obraz Vroucí chemie městského nebe odkazuje k pulzující městské krajině, která se ve své dynamice projevuje naplno ve tmě a za šera. Dlouhé podzimní a zimní večery jsou tak v městské civilizaci spojené se všudypřítomným umělým světlem a je to právě světelný smog velkoměsta, který se autor pokusil zachytit. Město v noci je v umění nekonečným námětem, toto zpracování je zároveň současné i nadčasové. 

Udělejte místo umění a ozdobte svůj domov limitovaným a podepsaným uměleckým tiskem. Obrazy sežene na stránkách 100ks.cz.