- Reklama -

Právě přichází na trh další vůně z dílny nizozemské značky přírodních parfémů Abel – Pink Iris. Launch vůně Pink Iris je záměrně načasovaný na jaro, jedná se totiž o květinovou vůni aspirující na bestseller právě v tomto ročním období. Dopřejte si esenci z růžového kosatce a zahalte se tak po celý den do elegantního závoje z květin.

Pink Iris je parfém, který je vyroben pouze z přírodních složek. Oproti jiným parfémům značky Abel se však lehce liší tím, že cílí na sílu ženskosti a snaží se ji podtrhnout. Zpočátku vám lehce polechtá nos sečuánský pepř, vaše smysly osvěží bazalka a pak už se jen budete moci utápět v moderním mixu kosatce, jasmínu, vanilky a malinového listu. Veškeré rostliny byly vypěstovány a sklizeny ve Francii.

Nejvýraznější složkou parfému je kosatcové máslo, které se získává z kořenů rostliny a suší se po dobu 5 let. Pink Iris je moderní pojetí klasické květinové vůně.
Cena Pink Iris 50 ml je 2 790 Kč.
Fairtrade – vegan – cruelty free – natural.

Koupí Pink Iris přispějete 1 % z ceny na Plastic Soup Foundation – nizozemskou nadaci, jejímž cílem je výrazný boj proti plastovému odpadu v mořích a oceánech. Více informací na www.biosophy.cz.