- Reklama -

Pomalu se loučíme s horkými letními dny, kdy se i nejtenčí vrstva make-upu okamžitě vypařila z vaší tváře. Nastává podzim, dny se krátí a slunečního svitu si užíváme čím dál méně. Je tedy třeba svět rozjasnit jinak – zazařte s vaším líčením a laďte s barvami podzimního listí. Společně s vizážistkou Helenou Pírkovou jsem pro vás nachystala výběr přípravků, které tuto sezónu nesmí chybět v žádné kabelce milovnic kosmetiky.

Tvář

Moderní ostré kontury obličeje v trendy růžovém odstínu vykouzlíte tvářenkou Gabriella Salvete Fiorello Rouge odstín 04. Základem úspěchu je lehká ruka a kvalitní štětec. Za naprosto revoluční novinku v této sezóně lze považovat průsvitný kompaktní pudr od YSL.

podzimni kosmetika tvarenka

Výrazné obočí

Současným trendem je nechat obočí přirozeně silné a klidně ho ještě zvýraznit. Vaším pomocníkem se stanou tužky, sypké či krémové barvy. Správným štětečkem tvar obočí vykreslíte a zafixujete. Dominantní obočí pak doplňte pouze černou řasenkou, rty přetáhněte tělovou barvou. Shiseido přichází s dokonale zkombinovanou paletou, obsahující nejen dva sladěné odstíny, ale i správný štětec.

podzimni kosmetika rasenka pudr

Zaměřeno na oči

Kazetu dvanácti očních stínů Maybelline The NUDES si, stejně jako my, ihned zamilujete. Hravě s ní vykouzlíte jak decentní denní líčení, tak večerní dramatický look. Nadále nás bude provázet trend černých linek, opakující se několik sezón. My máme vyzkoušený fix od Bourjouis s dlouhotrvajícím efektem v odstínu Ultra Black.

podzimni kosmetika ocni stiny

Podzimní polibek

V centru pozornosti se opět ocitají klasické rudé rtěnky. Avšak nejen vášnivá červeň vládne letošnímu podzimu. Jako další se prosazuje malinově růžová, borůvkově fialová a temně ostružinová. Naším typem jsou tyto barvy od Essence s long lasting efektem v odstínu All you need is red 02 a sytě růžová Blush my lips 12.

podzimni kosmetika rtenka

Nehty

Své drápky zkraťte do přirozených oblouků a nabarvěte je lakem v sytém odstínu. Lze použít nestárnoucí klasickou červeň nebo temnou borůvku. Chybu neuděláte ani s metalickými barvami jako je bronzová, stříbrná nebo modrá.

podzimni kosmetika laky

Dokonalý parfém

Za novinku na poli vůní považujeme Quatre Pour Femme od Boucheron Paris. Dýchne na vás francouzská elegance, vždyť tento parfém je inspirován samotnou Paříží. V jeho srdci ucítíte jasmín, jahody, růži a jablko.

podzimni kosmetika parfem

Autor fotografií: Kamil Pekař