Navštivte nový pop-up bar ROKU GIN a nechte se unést míchanými drinky s nádechem Japonska

52

Pražský prémiový obchod s alkoholem Mr. Brut se od 1. července do 31. srpna zahalí do japonského hávu a promění se v POP-UP BAR ROKU GIN. Zavítejte v létě do pražského Karlína a osvěžte se v parném dni některým z míchaných drinků inspirovaných Japonskem. Kromě vynikajících nápojů sem můžete zavítat také na vydatný japonský brunch či asijské pochutiny. Tak hurá za netradičními zážitky!

Mr. Brut se sídlem v Karlíně se specializuje na prodej prémiového alkoholu. Součástí obchodu je i útulný a stylový bar, kde můžete posedět s přáteli a ochutnat pestrou škálu míchaných drinků. Letos v červenci a srpnu se Mr. Brut promění na pop-up bar v japonském duchu a stane se oázou prvotřídních míchaných drinků z japonského ROKU GIN. 

ROKU GIN je inspirovaný japonskou kulturou, řemeslností a asijským umem. Snoubí v sobě hořký jalovec, něžnou sakuru, zelené čaje, citrus Yuzu, pepř Sansho a také tóny koriandru a citrusové kůry. Gin si návštěvníci pop-upu budou moci vychutnat nejen v míchaných drincích, ale i v čisté podobě třeba jen s pár kostkami ledu. 

„Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít Japonsko „u nás“ a navštivte originální pop-up bar ROKU GIN, kde si můžete vychutnat ikonický perfect serve či Teamlet, čajovou verzi jednoho z nejpopulárnějších ginových koktejlů současnosti, Gimletu. Čeká vás také skvělé jídlo a pravá japonská atmosféra. Dále připravujeme řízené degustace, o kterých se návštěvníci dozví na sociálních sítích Mr. Brut,“ dodává Michal Marešovský, Whisky Ambassador společnosti STOCK Plzeň-Božkov.