- Reklama -

Eppi, to je mladý tým srdcařů, který tvoří šperky originální, netradiční i ty přímo na míru. Jejich tvorba vyniká především použitím drahých kamenů, ušlechtilých kovů a nadčasovým designem. 

Vedle tradiční výroby šperků se zlatníci z Eppi často pouští i do tvorby na zakázku. Podíleli se tak na výrobě manžetových knoflíčků pro český a slovenský národní hokejový tým. Pod jejich taktovkou vznikl i prsten do filmu Milada. V Eppi mají totiž rádi výzvy a jejich zákazníci tak nikdy neuslyší slovo “nejde”. Důkazem toho je unikátní spolupráce s blogerkou Not So Funny Any, které na míru vyrobili designové zlaté zuby vykládané diamanty. Doprovázela to celá řada osobních konzultací, během kterých vše doladili do nejmenšího detailu. A výsledek? Originální a osobité zlaté grillz na míru. 

Šperky z lásky

Hledáte jedinečný zásnubní prsten? Eppi se zaměřuje především na výrobu zásnubních a snubních prstýnků. Najdete tady jak klasiku s diamanty, tak i ty v netradičním stylu. Minimalistické, s barevnými drahokamy nebo trendy salt’n’pepper diamanty. Vedle špičkových zlatých či platinových modelů tu však nechybí ani levnější stříbrné šperky.

Snubní prsteny jsou symbolem lásky, oddanosti a manželského slibu, který mají manželé na očích každý den. Páry proto často hledají něco originálního a výjimečného, co jejich vztah dokonale vystihuje. Ať už jsou to písmena po obvodu prstýnku, jedinečné reliéfy nebo zajímavý gravír. Máte v hlavě jasnou představu, jak by měly vaše snubní prsteny vypadat? Přeneste ji na papír, v Eppi s nadšením promění váš nápad v jedinečný klenot. 

Šperky převážně prodávají skrze e-shop, navštívit ale můžete i showroom v centru Prahy a Bratislavy. Součástí klenotnictví je také vlastní zlatnická dílna. Šperky tak vznikají pod jednou střechou.