- Reklama - Letní intenzivní kurzy němčiny - Goethe Institut

Be Bop bar v hotelu Alcron přichází s několika exkluzivními nabídkami. Bezkonkurenční ledová káva, prémiový burger a nejdražší drink v Praze. Hned tři důvody, které dělají z hotelového baru unikátní místo, kde to žije a zážitky jsou zde na denním pořádku.

Prvním z důvodů, proč zajít do Be Bop baru, je prémiová ledová káva nazvaná Be Kickstarted, která se skládá z Licor 43, mléka a espressa. Opravdu osvěžující volba pro milovníky kávy. Navíc v baru, který je celodenně otevřen a nabízí tak stylové posezení v příjemných kožených sedačkách.

Be Bop bar disponuje také snack menu. To je nově obohaceno o Exclusive Be Bop burger. Výběrová náplň, dělá z této delikatesy gurmánský zážitek. Kromě masa z farmy Mitrov jsou součástí i pečené foie gras a spousta dalších surovin nejvyšší kvality. Servis v bílých rukavicích je samozřejmostí.

Poslední z novinek je prémiový koktejl Be Memorable, jehož cena se vyšplhala
na 10 000 Kč. V ceně koktejlu se odráží hodnota nejvzácnější skotské whisky z palírny Macallan. Macallan no.6 je citlivě doplněná homemade gentian bitter zdobená homemade cherry. Drink je podáván v broušené křišťálové sklenici z prestižní sklárny Moser.

❖ Více informací najdete na stránkách www.bebopbar.cz.

- Reklama - Letní intenzivní kurzy němčiny - Goethe Institut