Spousta zábavy i u nás v Čechách

- Reklama -

Máte malé děti, které by nezvládly cestu do zahraničí, nebo se vám jednoduše nechce cestovat nikam daleko? I u nás v Čechách je řada zajímavých míst, kam se můžete podívat a užít si tak spoustu zábavy. Níže si několik takových míst ukážeme.

Zdroj fotografie: www.pixabay.com

Thrill Park

Thrill park je spíše pro starší děti a dospělé. Jedná se o hororový park v Praze, kde si můžete vybrat ze tří různých zážitků a úrovní strachu. Nabízí zážitek Hororové Podzemí, kde se budete bát při procházení podzemí historického domu, zážitek Tajemná Úniková Hra, kde řešíte v roli psychopata strašidelnou záhadu a posledním zážitkem je Zombie ve Virtuální Realitě, kde se na okamžik stanete střelcem, který se má probojovat skrze zombie v apokalypse.

Sjezd řeky Berounky

Ještě nikdy jste nebyli na vodě, ale nechcete si takový zážitek nechat ujít? Zkuste řeku Berounku, která je vhodná pro začátečníky. Můžete si nejprve zkusit jednodenní sjezd například z Roztoků do Nižboru. Vyrazit můžete i s dětmi na čtyřmístné kánoi. Okolí řeky vám nabídne pohled na přírodní krásy nebo i na hrad Karlštejn.

Lanové centrum PROUD v Olomouci

Pokud máte strach lézt po horách, zkuste si nejprve lanové centrum v Olomouci, které nabízí jak programy pro ty nejmenší s nízkými překážkami, trampolínou, lanovkou a mnoho dalšího. Pro starší jsou tu připraveny vysoké překážky, adrenalinová houpačka nebo Tarzanův skok. Jestliže chcete program s instruktorem jen pro svou skupinku, objednejte se předem. Pokud si plánujete jen zkusit pár překážek, máte možnost přijít bez objednání.

Už jste se rozhodli, kam se na svůj výlet vydat? Tak si ještě nezapomeňte sjednat kvalitní tuzemské cestovní pojištění, které se vztahuje na úrazy na výletě.