Společnost Hard Rock International oznámila navázání nového partnerství s filmovým a televizním studiem Lionsgate, tvůrcem legendární série thrillerů John Wick, při příležitosti uvedení jejího čtvrtého dílu John Wick: Kapitola 4. Až do 30. dubna bude Hard Rock Cafe®Praha poskytovat fanouškům série jedinečných zážitků. 

Na oslavu Hard Rock International a Lionsgate oživují prvky ze světa Johna Wicka a dávají fanouškům z celého světa příležitost „Žít jako Wick“. Některé z těchto prvků zahrnují možnost vyhrát na míru šitý oblek od kostýmního návrháře Johna Wicka nominovaného na Oscara® (Nejlepší kostýmy, Dánská dívka, 2015), rozdávání vstupenek na premiéru, VIP akce na červeném koberci a luxusní kulinářské zážitky. Fanoušci franšízy se nyní mohou dostat do akce jako nikdy předtím.

„Hard Rock je mimořádně nadšený, že se může spolu se studiem Lionsgate podílet na této netrpělivě očekávané filmové premiéře. Zábava je nejhlubší podstatou naší značky a my se neustále snažíme zvyšovat její úroveň,“ říká Keith Sheldon, prezident Hard Rock Entertainment pro Hard Rock International. „Vzhledem k úžasnému vzájemnému propojení diváků se těšíme na to, že budeme moci v našich pobočkách nabízet poutavé akce, časově omezené menu a další zážitky, které budou zajímavé jak pro fanoušky Johna Wicka, tak pro hosty Hard Rocku.“

Kulinářské a koktejlové zážitky:  

Od 15. března do 30. dubna bude v Hard Rock Cafe Praha k dispozici časově omezená nabídka menu. První položkou v menu je skvělý burger Wagyu-Yaga Burger se sladko-pikantním kořením, přelitý karamelizovanou cibulkou s červeným vínem, doplněné sýrovou omáčkou s wasabi, Tonkatsu kečupem, listovým salátem a rajčetem, podávaný s kořeněnými hranolky. Dále osvěžující koktejl Vengeance on The Rocks, v hlavní roli Bulleit Bourbon, Chambord, maracuja, limetková šťáva a Monin mandlový sirup, doplněné šumivým vínem prosecco. Dalším drinkem je No Business-Espresso Martini připravený z Bulleit Bourbonu, Disaronno amaretta, hnědého cukru a čerstvě uvařeného espressa, vše protřepané a podávané ledově vychlazené.

Česká premiéra filmu John Wick: Kapitola 4 je naplánovaná na 23. března 2023.