Pořádných filmových pecek se letos dočkáme až na podzim. Kinosály se prožene Justice League, druhý díl Kingsmana, Blade Runner i severská detektivka Sněhulák. Zkraťte si čekání poslechem letošních hitovek, které provázely více či méně povedené filmy. Dobrá, hlavně ty méně, jež však mají paradoxně o to lepší sountracky.

1. Alexiane – A Million on My Soul

Sci-fi podívaná filmu Valerian a město tisíce planet Luca Bessona sklidila docela úspěch a překvapila příjemným soundtrackem…

2. Cara Delevingne – I Feel Everything

…a taky tím, že Cara Delevingne umí obstojně zpívat…

3. Nostalghia – Plastic Heart

Už jednička Johna Wicka měla neodolatelný hudební doprovod. Dvojka to nemění a dostalo se jí songů šitých přímo na tělo.

4. Sam Lee – The Devil and The Huntsman

Král Artuš byl přinejmenším hloupá slátanina s pár zářnými momenty. Výběr hudby se ale Guyi Ritchiemu zadařil. Tohle je bez debaty nejlepší vypalovačka celého článku.

5. Pitbull & J Balvin – Hey Ma

V létě se vrátil i film, ve kterém všichni herci postupně plešatí (klidně si to zkontrolujte). A s ním i klasická latino tancovačka od stejně plešatého Pitbulla.

6. Pharrell Williams – Freedom

Song Happy z prvního Padoucha vystřelil Pharrella Williamse na vrchol a on možná proto animáku s mimoni zůstal věrný. Pro trojku nazpíval hned několik songů, ale tenhle je jednoznačně nejlepší. Podívejte se hlavně na klip, který sice s filmem nemá co dělat, ale o to je lepší.

7. Zayn, Taylor Swift – I Don‘t Wanna Live Forever

Světový trhák o tom, jak BDSM rozhodně nevypadá, přišel s druhým dílem. Ten na nás vysypal velkou dávku oplodňováků a Taylořin je z nich nejposlouchatelnější.

8. Major Lazer – Get Free

Film, který vypadá tak hloupě, až je vlastně dobrý. Chill až na půdu, stejně jako Get Free od Major Lazer. V klipu spousta svalů a pěkná ženská pozadí zaručena.

9. ZZ Ward – Ride

Další animák s obstojnou hudbou. Živé, pozitivní a docela chytlavé.

10. Ed Sheeran – Hands of Gold

Tak, a protože filmy do teď opravdu stály za starou belu a Baby Driver (psali jsme zde), Atomic Blonde (recenzi si můžete přečíst zde) i Strážci galaxie (více o filmu se dočtete zde) čerpali ze starých profláklých hitů, dostanete na konec něco nekonvenčního. Objevení Eda Sheerana v seriálu bylo rozhodně překvápko. Martin ve svých knihách napsal spoustu písní a stejně jako Rains of Castamere nebo Dornisman’s Wife jsou Hands of Gold návykové. A nedají vám pokoj.

[vc_zigzag color=“violet“ el_width=“50″]
[vc_video link=“https://www.youtube.com/playlist?list=PLDsVThkGx5TdOPYfbYSmDpDnbozjXqMq0″]