- Reklama -

Se svou kůží na trh se rozhodla jít dvojice mladých českých designérů Bodline, kteří se specializují na výrobu kožených produktů, zejména pak kabelek a tašek. Jejich firma Bodline je opravdu zárukou kvality. Každou kůži osobně vybírají v koželužnách ve Zlíně a jejich mladistvý pracovní entusiasmus se na výsledku také nemalou měrou odráží.

Pokud sháníte kabelku či tašku, která vám bude šita takřka na míru, pak neváhejte oslovit firmu Bodline. Jejich kabelky z hovězí kůže jsou kvalitní, pevné a natolik originální, že dokáží ladit s vaší osobností či ji ještě více podtrhnout. Kabelka od firmy Bodline se zkrátka brzy stane vaším osobním parťákem a ne pouze anonymním zavazadlem. Velkým kladem těchto kabelek a tašek je i to, že jsou vyráběny bez zbytečných ozdob a dekorací tak, aby byly schopny ustát vaše osobní designové bouře.

Mladí kreativní umělci Jitka a Matouš přistupují ke každému výrobku jedinečně a tak, jako by se jednalo o umělecký kousek. Velkým plusem je i fakt, že za kabelku od nich určitě nezaplatíte tolik jako za „Picassa“.

Název Bodline vznikl spojením dvou slov a znamená spojení mužského a ženského principu. Bod jako kruh – oblé tvary ženy, Line jako přímka, neboli také ostré rysy muže. Muž je nadaný technicky a racionálně, takže je výrobek dotažený po technologické a funkční stránce. Žena je zase nadaná ve vnímání estetičnosti, harmonie a ladných linií. A právě tohle všechno se ruku v ruce promítá do všech výrobků Bodline.

✱ Veškeré produkty seženete na stránkách www.bodline.cz.