Leden trval asi tři minuty, nestihli jsme se ani do ledna pořádně 2024 uvelebit a už je tu únor. Tak se pojďme alespoň podívat na seriály, díky kterým i únor uteče jako voda.

Nevinné lži

Co díl, to jiný samostatný příběh. Žena, která si není jistá, jestli chce děti a okolí na ni tlačí čím dál víc. Jak z obyčejné holky stvořit celebritu a zamilovat se do ní? A co když jste úspěšným manažerem nadnárodní společnosti a ze dne na den o práci přijdete?

Sestra

Dosud spokojeného Nathana vyděsí zpráva, že se v blízkém lese začíná kvůli nové výstavbě kopat. Hluboko pod zemí je totiž ukryta i jeho temná minulost.

Útok v Salisbury

Rekonstrukce špionážní akce ruské tajné služby s cílem otrávit bývalého agenta GRU, která v roce 2018 uvrhla do nejistoty celou Evropu.

Temné srdce

Ani hluboké lesy neskryjí temnou lidskou minulost. True crime o podivném zmizení zámožného sedláka.

Soukromé pasti

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak.

Vzpomínka v mlze

Bývalý slavný rocker, kterému závislost na alkoholu a drogách zničila paměť i rodinu, se pustí do horečnatého pátrání po pohřešovaném synovi. 

1670

Satirická komedie o praštěném šlechticovi, který se chce stát nejslavnějším Polákem a musí u toho zvládnout rodinné spory i střety s rolníky.

Zdroj úvodní fotografie: www.depositphotos.com