Pokud už jste nasycení a dovolenou máte naplánovou, stále sledujte předchozí článek, protože i tam každý den přibývají nové tipy.
Pořád se říká, že divadlo znamená místo, kde prkna znamenají svět. V tomto článku však nepůjde pouze o divadlo, ale také o hudební koncerty nebo například i filmy a seriály. A nezapomínáme ani na herní nadšence!

Jak s tím naložit? Samozřejmě vánočně.

Divadlo Mír v Ostravě tvoří vynikající Štěpán Kozub, neméně atraktivní Albert Čuba, skvělý Robin Ferro a Vladimír Polák, jehož herecké výkony budete mít v hlavě ještě na smrtelné posteli. A pokud je chcete vidět, respektive byste tímto nezapomenutelným zážitkem chtěli obdarovat někoho jiného, rozklikněte www.mirplay.cz/darkovy-poukaz a děj se vůle boží 😉

Národní divadlo Praha také nabízí předplatné, vyberte si, co je vám nejsympatičtější a voucher kupte na www.narodni-divadlo.cz/cs/predplatne/vanocni-predplatne.

Die Anwoord vstali z mrtvých a 11. dubna hodlají předvést show obrovských rozměrů ve Foru Karlín. Darujte „teen“ členu rodiny dva lístky a věřte nám – radost v jejich očích bude k nezaplacení!

Rock for People už teď oznámil neskutečné headlinery, takže neváhejte a obdarujte rodinného rockera. Z festivalu si přiveze nespočet zážitků a za lístek vám bude vděčný.

Darujte milovníkům Dramoxu předplatné. Mohou zhlédnout řadu představení z pohodlí domova a bude se jim to tuze líbit. Nakupujte na www.dramox.cz/darkove-poukazy.

Netflix, HBO, Prime Video, Disney+, Apple TV, Voyo… zde určitě nemůžete šlápnout vedle. Najít pod stromečkem předplatné na jednu z těchto platforem je tajným snem většiny z nás.

Radost uděláte i milovníkům nekorektního humoru vstupenkami na stand-up show Jimmyho Carra.
Festival Štěrkovna Open Music také začal prodávat první vlnu vstupenek, a pokud máte v rodině opravdového milovníka Harryho Pottera, vstupenky na únorový velkolepý koncert jistě přijdou vhod.
Nemůžeme vynechat ani koncert Eda Sheerana v Hradci Králové, zde bychom s koupí vstupenek raději neváhali!
Festival Brutal Assault už má také vstupenky k dispozici a pyšní se skvělými headlinery, Rammstein zde vystoupí dva dny po sobě a i vstupenky na Alice Coopera udělá bezesporu velkou radost.

Nemůžeme zapomenout ani na skvělé Parov Stelar a pokud si vzpomínáte na „vraždu na tanečním parketu“, určitě se budou hodit lístky na Sophie Ellis–Baxter a Prodigy? Pokud tohle nemáte komu nabídnout, darujte vstupenky sami sobě.

Světlo světa spatřila i hra Last Train Home. Připravte se na setkání s nemilosrdnou Rudou armádou, občanskou válku, hlad, nemoci, mráz a nehostinnost sibiřské krajiny. Tato cesta je dlouhá, náročná, plná bojů, výzev a zkoušek vaší odvahy. Hra je k dispozici na Steamu či GOG.com.

A když už jsme u her, vyšla i nová Arma Reforger. Jedná se o první pohled do budoucnosti platformy Arma na Enginu Enfusion. Představuje vrcholný úspěch hry Arma: Armed Assault (2006), Arma 2 (2009), Arma 3 (2013) a je duchovním nástupcem původní hry, která pomohla definovat žánr mil-sim (vojenské simulace), Arma: Cold War Assault (2001).

Zdroj úvodní fotografie: www.depositphotos.com