Domů Hudba Hudební recenze

Hudební recenze

Hodnocení aktuálních hudebních alb a produktů.

Bára Poláková a její album ZE.MĚ: kvalitní pop s humorem

Kvalitní dobrý pop aby člověk v našich českých vodách pohledal. Naštěstí je tu ale Bára Poláková, která v roce 2015 strhla české publikum a ovládla většinu rádií svým hitem Nafrněná. Dobrou, chytlavou a jednoduchou písní se štiplavým a ne úplně hloupým textem.

Druhé album The Atavists baví svojí hravostí

Když si uděláte menší googlovací rešerši o hradecké partičce The Atavists, zjistíte, že prvotní myšlenka založit kapelu se v jejich hlavách urodila na konci roku 2013. A protože komu se nelení, tomu se zelení, rozjeli to pěkně zostra.

Sebastien nahráli žánrově rozmanité album, které obstojí nejen v české konkurenci

Power metaloví Sebastien si k desetiletému výročí své existence nadělili krásný dárek, třetí řadovou desku s názvem Act of Creation. A nejenom sobě – album zcela jistě potěší všechny fanoušky tohoto žánru. Je to totiž lahůdka, která si zaslouží úspěch mnohonásobně přesahující náš malý český metalový rybníček.

Nová deska brněnských Eagleheart dalece přesahuje hranice České republiky

Power metaloví Eagleheart zamířili svým třetím studiovým albem Reverse opravdu vysoko a cíl rozhodně neminuli. Nahráli neuvěřitelně barevnou a mnohovrstvou desku, která směle strčí...

Recenze: The Rasmus na novince experimentují s žánry

Dark Matters. Už jen z názvu nového alba lze vyvodit, že finští rockeři zůstali věrní své temné stránce. Jejich tvorba se stále melancholicky točí okolo otázek smrti a smutku. Stejně jako na předchozích dvou deskách, jsou i zde dechberoucí vrcholy, ale také hluboké propady, kvůli kterým novinka působí poněkud roztříštěně.

Fuzzy2102 zve na výlet do Moonfactory

Litomyšlský písničkář Jan Müller vydává pod pseudonymem Fuzzy2102 již své druhé album. Dva roky po své prvotině s názvem Moonpop přichází s deskou Moonfactory.

Recenze: Postcards From Arkham přináší poselství z tajemných kosmických rozměrů

Post-rockový projekt Marka Frodyse Pytlíka se od počátku netají silnou inspirací v dílech H. P. Lovecrafta, jehož představy tajemných a děsivých světů rozvíjí v tématicky orientovaných albech.

Recenze: Z nových Stone Sour budou nadšeni fanoušci i rádia

Druhá domovská kapela Stone Sour poskytuje frontmanovi Coreymu Taylorovi všestrannější uplatnění vlastní kreativity než striktně metaloví Slipknot.

Recenze: Paramore v novém kabátě na After Laughter

Po nějaké době, přesněji řečeno po čtyřech letech, přichází americká kapela Paramore s novou deskou. Fanoušci po celém světe netrpělivě očekávali, s čím přijdou tentokrát.
- Reklama -
Kulturio.cz Banner - HEDR
Dny severu 2018 banner
Kulturio.cz Banner - Fotoexpo 2018
Kulturio.cz Banner - BIOSTYL

Sledujte nás

2,079fanouškůTo se mi líbí
690sledujícíchSledovat
385sledujícíchSledovat